NovalogiX s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51845903
DIČ: 2120810263
IČ DPH: SK2120810263
Plynárenská 1, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Plynárenská 1, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.09
Dátum vzniku: 27. 7. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2019
Spisová značka: Sro/134971/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prenájom hnuteľných vecí; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Josef Balík od 28. 10. 2021
    konateľspoločník
  • Milan Rybár od 8. 12. 2022
    konateľspoločník
  • PROSTREDIE s.r.o. od 20. 12. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NovalogiX s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 72 % na 554,7 tis. € a tržby jej narástli o 60 % na 3,2 mil. €.

3,2 mil. €
Tržby
554,7 tis. €
Zisk
3,2 mil. €
Celkové výnosy
2,0 mil. €
Aktíva
660,2 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
39,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 29,3 tis., 2022 191,0 tis., 2023 266,7 tis., 2024 323,0 tis., 2025 554,7 tis.202129,3 tis.2022191,0 tis.2023266,7 tis.2024323,0 tis.2025554,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 653,4 tis., 2022 936,4 tis., 2023 1,4 mil., 2024 2,0 mil., 2025 3,2 mil.2021653,4 tis.2022936,4 tis.20231,4 mil.20242,0 mil.20253,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,2 mil. € 554,7 tis. €
2024 2,0 mil. € 323,0 tis. €
2023 1,4 mil. € 266,7 tis. €
2022 936,4 tis. € 191,0 tis. €
2021 653,4 tis. € 29,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok75,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky2,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,6 mil. €
  • Finančné účty393,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov100,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie554,7 tis. €
  • Rezervy8,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky63,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NovalogiX s. r. o. v konkurze?

NovalogiX s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NovalogiX s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NovalogiX s. r. o. tržby 3,2 mil. €.

Je firma NovalogiX s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NovalogiX s. r. o. dosiahla zisk 554,7 tis. €.

Je NovalogiX s. r. o. platiteľom DPH?

NovalogiX s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NovalogiX s. r. o. sídli?

NovalogiX s. r. o. má sídlo na adrese Plynárenská 1, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026