MODO SAVIO s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51832411
DIČ: 2120806281
IČ DPH: SK2120806281
Jazdecká 2139/44, Šamorín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jazdecká 2139/44, Šamorín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 13. 7. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2023
Spisová značka: Sro/42670/T
Predmet podnikania (výber): činnosť podnikateľských, ekonomických a organizačných poradcov; vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a …; administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Erika Lukács od 13. 7. 2018
    konateľspoločník
  • Ing. Péter Lukács od 13. 7. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MODO SAVIO s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 35 % na 7,9 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 73,2 tis. €.

73,2 tis. €
Tržby
7,9 tis. €
Zisk
57,4 tis. €
Aktíva
34,6 tis. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,1 tis., 2022 −112, 2023 16,1 tis., 2024 12,1 tis., 2025 7,9 tis.2021−1,1 tis.2022−112202316,1 tis.202412,1 tis.20257,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 12,6 tis., 2022 29,6 tis., 2023 59,6 tis., 2024 72,4 tis., 2025 73,2 tis.202112,6 tis.202229,6 tis.202359,6 tis.202472,4 tis.202573,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 73,2 tis. € 7,9 tis. €
2024 72,4 tis. € 12,1 tis. €
2023 59,6 tis. € 16,1 tis. €
2022 29,6 tis. € -112 €
2021 12,6 tis. € -1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie34,6 tis. €
  • Záväzky22,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MODO SAVIO s. r. o. v konkurze?

MODO SAVIO s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MODO SAVIO s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MODO SAVIO s. r. o. tržby 73,2 tis. €.

Je firma MODO SAVIO s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MODO SAVIO s. r. o. dosiahla zisk 7,9 tis. €.

Je MODO SAVIO s. r. o. platiteľom DPH?

MODO SAVIO s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MODO SAVIO s. r. o. sídli?

MODO SAVIO s. r. o. má sídlo na adrese Jazdecká 2139/44, Šamorín, 931 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026