Rescue Riggers s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51832241
DIČ: 2120819855
Tallerova 4, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tallerova 4, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.29
Dátum vzniku: 3. 8. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/130416/B
Predmet podnikania (výber): výškové práce horolezeckou technikou - čistiace a upratovacie práce; organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Šipoš od 3. 8. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Rescue Riggers s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 6,3 tis. € a tržby jej narástli o 21 % na 34,7 tis. €.

34,7 tis. €
Tržby
6,3 tis. €
Zisk
59,3 tis. €
Aktíva
37,6 tis. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,3 tis., 2022 6,7 tis., 2023 4,1 tis., 2024 −490, 2025 6,3 tis.20217,3 tis.20226,7 tis.20234,1 tis.2024−49020256,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 38,4 tis., 2022 35,6 tis., 2023 25,4 tis., 2024 28,6 tis., 2025 34,7 tis.202138,4 tis.202235,6 tis.202325,4 tis.202428,6 tis.202534,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 34,7 tis. € 6,3 tis. €
2024 28,6 tis. € -490 €
2023 25,4 tis. € 4,1 tis. €
2022 35,6 tis. € 6,7 tis. €
2021 38,4 tis. € 7,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie37,6 tis. €
  • Záväzky21,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Rescue Riggers s. r. o. v konkurze?

Rescue Riggers s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Rescue Riggers s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Rescue Riggers s. r. o. tržby 34,7 tis. €.

Je firma Rescue Riggers s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Rescue Riggers s. r. o. dosiahla zisk 6,3 tis. €.

Kde firma Rescue Riggers s. r. o. sídli?

Rescue Riggers s. r. o. má sídlo na adrese Tallerova 4, Bratislava - mestská časť Ružinov, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026