Many Miles s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51824272
DIČ: 2120813211
IČ DPH: SK2120813211
Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 13. 7. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 6. 2023
Spisová značka: Sro/129937/B
Predmet podnikania (výber): Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Hanzel od 13. 7. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Many Miles s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 30 % na 69,0 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 159,5 tis. €.

159,5 tis. €
Tržby
69,0 tis. €
Zisk
136,3 tis. €
Aktíva
126,7 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 31,4 tis., 2022 95,2 tis., 2023 79,1 tis., 2024 53,2 tis., 2025 69,0 tis.202131,4 tis.202295,2 tis.202379,1 tis.202453,2 tis.202569,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 60,4 tis., 2022 159,2 tis., 2023 152,5 tis., 2024 135,4 tis., 2025 159,5 tis.202160,4 tis.2022159,2 tis.2023152,5 tis.2024135,4 tis.2025159,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 159,5 tis. € 69,0 tis. €
2024 135,4 tis. € 53,2 tis. €
2023 152,5 tis. € 79,1 tis. €
2022 159,2 tis. € 95,2 tis. €
2021 60,4 tis. € 31,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie126,7 tis. €
  • Záväzky9,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Many Miles s.r.o. v konkurze?

Many Miles s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Many Miles s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Many Miles s.r.o. tržby 159,5 tis. €.

Je firma Many Miles s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Many Miles s.r.o. dosiahla zisk 69,0 tis. €.

Je Many Miles s.r.o. platiteľom DPH?

Many Miles s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Many Miles s.r.o. sídli?

Many Miles s.r.o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026