KVArt s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51823799
DIČ: 2120803168
IČ DPH: SK2120803168
Hálova 1109/14, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hálova 1109/14, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov, príprava a zverejňovanie zvukových nahrávok 59.12
Dátum vzniku: 19. 7. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/130077/B
Predmet podnikania (výber): Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Prevádzkovanie jaslí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Kačkovič od 18. 2. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KVArt s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 25 % na 1,5 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 35,2 tis. €.

35,2 tis. €
Tržby
1,5 tis. €
Zisk
43,8 tis. €
Aktíva
21,9 tis. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,8 tis., 2022 2,3 tis., 2023 4,9 tis., 2024 2,0 tis., 2025 1,5 tis.20212,8 tis.20222,3 tis.20234,9 tis.20242,0 tis.20251,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 21,4 tis., 2022 21,3 tis., 2023 29,5 tis., 2024 32,9 tis., 2025 35,2 tis.202121,4 tis.202221,3 tis.202329,5 tis.202432,9 tis.202535,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 35,2 tis. € 1,5 tis. €
2024 32,9 tis. € 2,0 tis. €
2023 29,5 tis. € 4,9 tis. €
2022 21,3 tis. € 2,3 tis. €
2021 21,4 tis. € 2,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie21,9 tis. €
  • Záväzky21,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KVArt s. r. o. v konkurze?

KVArt s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KVArt s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KVArt s. r. o. tržby 35,2 tis. €.

Je firma KVArt s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KVArt s. r. o. dosiahla zisk 1,5 tis. €.

Je KVArt s. r. o. platiteľom DPH?

KVArt s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KVArt s. r. o. sídli?

KVArt s. r. o. má sídlo na adrese Hálova 1109/14, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026