ASTRECH s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51819091
DIČ: 2120814080
IČ DPH: SK2120814080
Šenkvická 12, Pezinok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šenkvická 12, Pezinok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.10
Dátum vzniku: 4. 8. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2018
Spisová značka: Sro/130437/B
Predmet podnikania (výber): Opracovanie drevnej hmoty štiepaním, lúpaním; Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba; Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Suchoň od 4. 8. 2018
    konateľspoločník
  • Patrik Palenčár od 4. 8. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ASTRECH s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 238 % na 23,9 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 739,0 tis. €.

739,0 tis. €
Tržby
23,9 tis. €
Zisk
738,6 tis. €
Celkové výnosy
481,7 tis. €
Aktíva
121,8 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
9,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,3 tis., 2022 15,7 tis., 2023 72,7 tis., 2024 7,1 tis., 2025 23,9 tis.20214,3 tis.202215,7 tis.202372,7 tis.20247,1 tis.202523,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 476,6 tis., 2022 778,9 tis., 2023 1,0 mil., 2024 776,7 tis., 2025 739,0 tis.2021476,6 tis.2022778,9 tis.20231,0 mil.2024776,7 tis.2025739,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 739,0 tis. € 23,9 tis. €
2024 776,7 tis. € 7,1 tis. €
2023 1,0 mil. € 72,7 tis. €
2022 778,9 tis. € 15,7 tis. €
2021 476,6 tis. € 4,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok316,6 tis. €
  • Zásoby23,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky49,6 tis. €
  • Finančné účty92,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku133 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov92,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie23,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky148,2 tis. €
  • Bankové úvery208,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ASTRECH s. r. o. v konkurze?

ASTRECH s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ASTRECH s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ASTRECH s. r. o. tržby 739,0 tis. €.

Je firma ASTRECH s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ASTRECH s. r. o. dosiahla zisk 23,9 tis. €.

Je ASTRECH s. r. o. platiteľom DPH?

ASTRECH s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ASTRECH s. r. o. sídli?

ASTRECH s. r. o. má sídlo na adrese Šenkvická 12, Pezinok, 902 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026