NEPRE 4, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51818973
DIČ: 2120796612
Líščia 8, Stupava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Líščia 8, Stupava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 5. 7. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/129776/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; Prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Rybnikár od 12. 3. 2020
    konateľ
  • Informea FZ - LLC od 26. 2. 2021
    spoločník
  • PA GROUP SK s. r. o. od 26. 2. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NEPRE 4, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 13,0 tis. € a tržby jej narástli na 45,6 tis. €.

45,6 tis. €
Tržby
13,0 tis. €
Zisk
79,4 tis. €
Aktíva
22,8 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,2 tis., 2022 174, 2023 155, 2024 993, 2025 13,0 tis.20212,2 tis.202217420231552024993202513,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 10,1 tis., 2022 6,1 tis., 2023 3,1 tis., 2024 2,5 tis., 2025 45,6 tis.202110,1 tis.20226,1 tis.20233,1 tis.20242,5 tis.202545,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 45,6 tis. € 13,0 tis. €
2024 2,5 tis. € 993 €
2023 3,1 tis. € 155 €
2022 6,1 tis. € 174 €
2021 10,1 tis. € 2,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie22,8 tis. €
  • Záväzky56,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NEPRE 4, s.r.o. v konkurze?

NEPRE 4, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NEPRE 4, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NEPRE 4, s.r.o. tržby 45,6 tis. €.

Je firma NEPRE 4, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NEPRE 4, s.r.o. dosiahla zisk 13,0 tis. €.

Kde firma NEPRE 4, s.r.o. sídli?

NEPRE 4, s.r.o. má sídlo na adrese Líščia 8, Stupava, 900 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026