BeArt TM s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51817811
DIČ: 2120799659
IČ DPH: SK2120799659
K. Novackého 319/37, Prievidza

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: K. Novackého 319/37, Prievidza Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tlač a reprodukcia záznamových médií 18.13
Dátum vzniku: 4. 7. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 11. 2019
Spisová značka: Sro/36744/R
Predmet podnikania (výber): Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Beáta Michníková od 4. 7. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BeArt TM s. r. o. v roku 2025 zvýšila stratu o 44 % na 23,2 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 98,7 tis. €.

98,7 tis. €
Tržby
23,2 tis. €
Strata
100,4 tis. €
Celkové výnosy
17,6 tis. €
Aktíva
549 €
Vlastné imanie
97 %
Celková zadlženosť
39,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,2 tis., 2022 10,8 tis., 2023 −7,0 tis., 2024 −16,0 tis., 2025 −23,2 tis.202115,2 tis.202210,8 tis.2023−7,0 tis.2024−16,0 tis.2025−23,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 142,3 tis., 2022 153,9 tis., 2023 111,7 tis., 2024 86,4 tis., 2025 98,7 tis.2021142,3 tis.2022153,9 tis.2023111,7 tis.202486,4 tis.202598,7 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 142,8 tis., 2022 154,4 tis., 2023 114,9 tis., 2024 87,3 tis., 2025 100,4 tis.2021142,8 tis.2022154,4 tis.2023114,9 tis.202487,3 tis.2025100,4 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 3,8 tis., 2022 2,9 tis., 2023 2,2 tis., 2024 960, 2025 96020213,8 tis.20222,9 tis.20232,2 tis.20249602025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 98,7 tis. € -23,2 tis. €
2024 86,4 tis. € -16,0 tis. €
2023 111,7 tis. € -7,0 tis. €
2022 153,9 tis. € 10,8 tis. €
2021 142,3 tis. € 15,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,8 tis. €
  • Zásoby3,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,6 tis. €
  • Finančné účty7,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov13,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-23,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky670 €
  • Krátkodobé záväzky16,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BeArt TM s. r. o. v konkurze?

BeArt TM s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BeArt TM s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BeArt TM s. r. o. tržby 98,7 tis. €.

Je firma BeArt TM s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BeArt TM s. r. o. vykázala stratu 23,2 tis. €.

Je BeArt TM s. r. o. platiteľom DPH?

BeArt TM s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BeArt TM s. r. o. sídli?

BeArt TM s. r. o. má sídlo na adrese K. Novackého 319/37, Prievidza, 971 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026