Building RR s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51811456
DIČ: 2120797206
IČ DPH: SK2120797206
Štefana Moyzesa 3225/47, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefana Moyzesa 3225/47, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.29
Dátum vzniku: 5. 7. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2019
Spisová značka: Sro/42610/T
Predmet podnikania (výber): Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Rudolf Škultéty od 5. 7. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Building RR s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 99 % na 12,6 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 706,2 tis. €.

706,2 tis. €
Tržby
12,6 tis. €
Zisk
708,6 tis. €
Celkové výnosy
120,4 tis. €
Aktíva
37,7 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
11,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,8 tis., 2022 2,4 tis., 2023 1,9 tis., 2024 6,3 tis., 2025 12,6 tis.20212,8 tis.20222,4 tis.20231,9 tis.20246,3 tis.202512,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 360,6 tis., 2022 433,1 tis., 2023 444,0 tis., 2024 822,2 tis., 2025 706,2 tis.2021360,6 tis.2022433,1 tis.2023444,0 tis.2024822,2 tis.2025706,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 706,2 tis. € 12,6 tis. €
2024 822,2 tis. € 6,3 tis. €
2023 444,0 tis. € 1,9 tis. €
2022 433,1 tis. € 2,4 tis. €
2021 360,6 tis. € 2,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok33,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky20,6 tis. €
  • Finančné účty66,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov19,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky18,4 tis. €
  • Bankové úvery64,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Building RR s. r. o. v konkurze?

Building RR s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Building RR s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Building RR s. r. o. tržby 706,2 tis. €.

Je firma Building RR s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Building RR s. r. o. dosiahla zisk 12,6 tis. €.

Je Building RR s. r. o. platiteľom DPH?

Building RR s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Building RR s. r. o. sídli?

Building RR s. r. o. má sídlo na adrese Štefana Moyzesa 3225/47, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026