na panvici s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51802341
DIČ: 2120823276
IČ DPH: SK2120823276
Janka Alexyho - Sĺňava II, Banka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Janka Alexyho - Sĺňava II, Banka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 30. 6. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 4. 2019
Spisová značka: Sro/42579/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodnu, služieb, výroby; Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Matúš Kutný od 30. 6. 2018
    konateľspoločník
  • Jozef Pullmann od 30. 6. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť na panvici s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 27 % na 30,1 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 571,6 tis. €.

571,6 tis. €
Tržby
30,1 tis. €
Zisk
572,6 tis. €
Celkové výnosy
245,5 tis. €
Aktíva
126,7 tis. €
Vlastné imanie
48 %
Celková zadlženosť
32,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,3 tis., 2022 9,0 tis., 2023 44,1 tis., 2024 41,1 tis., 2025 30,1 tis.202114,3 tis.20229,0 tis.202344,1 tis.202441,1 tis.202530,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 258,3 tis., 2022 317,7 tis., 2023 448,9 tis., 2024 525,5 tis., 2025 571,6 tis.2021258,3 tis.2022317,7 tis.2023448,9 tis.2024525,5 tis.2025571,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 571,6 tis. € 30,1 tis. €
2024 525,5 tis. € 41,1 tis. €
2023 448,9 tis. € 44,1 tis. €
2022 317,7 tis. € 9,0 tis. €
2021 258,3 tis. € 14,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok48,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky11,8 tis. €
  • Finančné účty184,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie849 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov89,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie30,1 tis. €
  • Rezervy1,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky253 €
  • Krátkodobé záväzky116,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma na panvici s.r.o. v konkurze?

na panvici s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma na panvici s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala na panvici s.r.o. tržby 571,6 tis. €.

Je firma na panvici s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 na panvici s.r.o. dosiahla zisk 30,1 tis. €.

Je na panvici s.r.o. platiteľom DPH?

na panvici s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma na panvici s.r.o. sídli?

na panvici s.r.o. má sídlo na adrese Janka Alexyho - Sĺňava II, Banka, 921 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026