ApplyNetwork Europe s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51797208
DIČ: 2120800594
IČ DPH: SK2120800594
Vajnorská 3371/142, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vajnorská 3371/142, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.69
Dátum vzniku: 12. 7. 2018
Základné imanie: 30,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2025
Spisová značka: Sro/152160/B
Predmet podnikania (výber): Vykonávanie činnosti Agentúry dočasného zamestnávania; Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu; Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Sidda Kanakanti od 8. 9. 2025
    konateľ
  • Vijaycumar Capdi od 18. 7. 2024
    spoločník
  • Mgr. Peter Pivarči od 19. 9. 2025
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ApplyNetwork Europe s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 6,7 tis. € a tržby jej narástli o 487 % na 47,0 tis. €.

47,0 tis. €
Tržby
6,7 tis. €
Zisk
47,0 tis. €
Celkové výnosy
43,4 tis. €
Aktíva
39,3 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť
37,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 726, 2022 689, 2023 98, 2024 −944, 2025 6,7 tis.202172620226892023982024−94420256,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 7,1 tis., 2022 33,9 tis., 2023 32,3 tis., 2024 8,0 tis., 2025 47,0 tis.20217,1 tis.202233,9 tis.202332,3 tis.20248,0 tis.202547,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 7,1 tis., 2022 34,0 tis., 2023 32,3 tis., 2024 8,0 tis., 2025 47,0 tis.20217,1 tis.202234,0 tis.202332,3 tis.20248,0 tis.202547,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 129, 2022 122, 2023 17, 2024 340, 2025 3422021129202212220231720243402025342
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 47,0 tis. € 6,7 tis. €
2024 8,0 tis. € -944 €
2023 32,3 tis. € 98 €
2022 33,9 tis. € 689 €
2021 7,1 tis. € 726 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok4,7 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky29,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,0 tis. €
  • Finančné účty6,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie30,0 tis. €
  • Kapitálové fondy2,0 tis. €
  • Fondy zo zisku80 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov574 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky68 €
  • Krátkodobé záväzky4,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ApplyNetwork Europe s. r. o. v konkurze?

ApplyNetwork Europe s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ApplyNetwork Europe s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ApplyNetwork Europe s. r. o. tržby 47,0 tis. €.

Je firma ApplyNetwork Europe s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ApplyNetwork Europe s. r. o. dosiahla zisk 6,7 tis. €.

Je ApplyNetwork Europe s. r. o. platiteľom DPH?

ApplyNetwork Europe s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ApplyNetwork Europe s. r. o. sídli?

ApplyNetwork Europe s. r. o. má sídlo na adrese Vajnorská 3371/142, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026