Stainless Design s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51790068
DIČ: 2120791508
IČ DPH: SK2120791508
Jozefa Kubányiho 932/2, Cífer

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jozefa Kubányiho 932/2, Cífer Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 28. 6. 2018
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 9. 2018
Spisová značka: Sro/42551/T
Predmet podnikania (výber): Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba; Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Hujsi od 28. 6. 2018
    konateľspoločník
  • Jaroslav Šefčík od 22. 2. 2021
    konateľspoločník
  • Maroš Nagy od 22. 2. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Stainless Design s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 45 % na 4,5 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 231,2 tis. €.

231,2 tis. €
Tržby
4,5 tis. €
Zisk
244,8 tis. €
Celkové výnosy
389,7 tis. €
Aktíva
36,2 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť
14,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −14,7 tis., 2022 1,0 tis., 2023 4,1 tis., 2024 8,3 tis., 2025 4,5 tis.2021−14,7 tis.20221,0 tis.20234,1 tis.20248,3 tis.20254,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 25,7 tis., 2022 56,5 tis., 2023 141,4 tis., 2024 186,3 tis., 2025 231,2 tis.202125,7 tis.202256,5 tis.2023141,4 tis.2024186,3 tis.2025231,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 231,2 tis. € 4,5 tis. €
2024 186,3 tis. € 8,3 tis. €
2023 141,4 tis. € 4,1 tis. €
2022 56,5 tis. € 1,0 tis. €
2021 25,7 tis. € -14,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok194,7 tis. €
  • Zásoby147,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky13,9 tis. €
  • Finančné účty34,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy25,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky353,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Stainless Design s.r.o. v konkurze?

Stainless Design s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Stainless Design s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Stainless Design s.r.o. tržby 231,2 tis. €.

Je firma Stainless Design s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Stainless Design s.r.o. dosiahla zisk 4,5 tis. €.

Je Stainless Design s.r.o. platiteľom DPH?

Stainless Design s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Stainless Design s.r.o. sídli?

Stainless Design s.r.o. má sídlo na adrese Jozefa Kubányiho 932/2, Cífer, 919 43.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026