swel.sk s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51787628
DIČ: 2120790727
IČ DPH: SK2120790727
Veľký Lapáš 748, Veľký Lapáš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Veľký Lapáš 748, Veľký Lapáš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov 26.20
Dátum vzniku: 27. 6. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2021
Spisová značka: Sro/46022/N
Predmet podnikania (výber): Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Nikoleta Bartakovičová od 27. 6. 2018
    konateľspoločník
  • Michal Čenteš od 27. 6. 2018
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť swel.sk s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 14 % na 3,4 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 18,2 tis. €.

18,2 tis. €
Tržby
3,4 tis. €
Strata
67,4 tis. €
Aktíva
22,1 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,9 tis., 2022 626, 2023 −3,7 tis., 2024 −3,9 tis., 2025 −3,4 tis.20215,9 tis.20226262023−3,7 tis.2024−3,9 tis.2025−3,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 60,4 tis., 2022 54,6 tis., 2023 16,0 tis., 2024 20,4 tis., 2025 18,2 tis.202160,4 tis.202254,6 tis.202316,0 tis.202420,4 tis.202518,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 18,2 tis. € -3,4 tis. €
2024 20,4 tis. € -3,9 tis. €
2023 16,0 tis. € -3,7 tis. €
2022 54,6 tis. € 626 €
2021 60,4 tis. € 5,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie22,1 tis. €
  • Záväzky45,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma swel.sk s. r. o. v konkurze?

swel.sk s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma swel.sk s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala swel.sk s. r. o. tržby 18,2 tis. €.

Je firma swel.sk s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 swel.sk s. r. o. vykázala stratu 3,4 tis. €.

Je swel.sk s. r. o. platiteľom DPH?

swel.sk s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma swel.sk s. r. o. sídli?

swel.sk s. r. o. má sídlo na adrese Veľký Lapáš 748, Veľký Lapáš, 951 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026