Manuka s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51783037
DIČ: 2120798735
Černyševského 10, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Černyševského 10, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 20. 6. 2018
Spisová značka: Sro/129348/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marián Záhorec od 20. 6. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť Manuka s.r.o. v roku 2024 sa prepadla zo zisku do straty 562 € a tržby jej klesli o 31 % na 63,1 tis. €.

63,1 tis. €
Tržby
562 €
Strata
55,8 tis. €
Aktíva
26,8 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 7,3 tis., 2021 6,2 tis., 2022 5,3 tis., 2023 1,5 tis., 2024 −56220207,3 tis.20216,2 tis.20225,3 tis.20231,5 tis.2024−562
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 73,7 tis., 2021 75,2 tis., 2022 77,2 tis., 2023 91,8 tis., 2024 63,1 tis.202073,7 tis.202175,2 tis.202277,2 tis.202391,8 tis.202463,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 63,1 tis. € -562 €
2023 91,8 tis. € 1,5 tis. €
2022 77,2 tis. € 5,3 tis. €
2021 75,2 tis. € 6,2 tis. €
2020 73,7 tis. € 7,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie26,8 tis. €
  • Záväzky29,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Manuka s.r.o. v konkurze?

Manuka s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Manuka s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala Manuka s.r.o. tržby 63,1 tis. €.

Je firma Manuka s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 Manuka s.r.o. vykázala stratu 562 €.

Kde firma Manuka s.r.o. sídli?

Manuka s.r.o. má sídlo na adrese Černyševského 10, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026