Optika Šimonffyová s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51781930
DIČ: 2120800154
IČ DPH: SK2120800154
Obrancov mieru 347, Dubnica nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Obrancov mieru 347, Dubnica nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 17. 7. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2019
Spisová značka: Sro/36791/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; očná optika

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Božena Šimonffyová od 17. 7. 2018
    konateľspoločník
  • Daniela Šimonffyová od 17. 7. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Optika Šimonffyová s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 10,8 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 223,7 tis. €.

223,7 tis. €
Tržby
10,8 tis. €
Strata
223,9 tis. €
Celkové výnosy
113,2 tis. €
Aktíva
88,1 tis. €
Vlastné imanie
22 %
Celková zadlženosť
46,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 24,0 tis., 2022 −1,5 tis., 2023 11,8 tis., 2024 2,9 tis., 2025 −10,8 tis.202124,0 tis.2022−1,5 tis.202311,8 tis.20242,9 tis.2025−10,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 183,1 tis., 2022 187,9 tis., 2023 215,2 tis., 2024 207,2 tis., 2025 223,7 tis.2021183,1 tis.2022187,9 tis.2023215,2 tis.2024207,2 tis.2025223,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 223,7 tis. € -10,8 tis. €
2024 207,2 tis. € 2,9 tis. €
2023 215,2 tis. € 11,8 tis. €
2022 187,9 tis. € -1,5 tis. €
2021 183,1 tis. € 24,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok32,2 tis. €
  • Zásoby18,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,9 tis. €
  • Finančné účty60,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy24,9 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov68,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-10,8 tis. €
  • Rezervy4,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky113 €
  • Krátkodobé záväzky20,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Optika Šimonffyová s. r. o. v konkurze?

Optika Šimonffyová s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Optika Šimonffyová s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Optika Šimonffyová s. r. o. tržby 223,7 tis. €.

Je firma Optika Šimonffyová s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Optika Šimonffyová s. r. o. vykázala stratu 10,8 tis. €.

Je Optika Šimonffyová s. r. o. platiteľom DPH?

Optika Šimonffyová s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Optika Šimonffyová s. r. o. sídli?

Optika Šimonffyová s. r. o. má sídlo na adrese Obrancov mieru 347, Dubnica nad Váhom, 018 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026