STROJSTAV EU spol. s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51779919
DIČ: 2120797184
IČ DPH: SK2120797184
Lipová 13, Prievidza

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lipová 13, Prievidza Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 26. 6. 2018
Základné imanie: 75,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 11. 2018
Spisová značka: Sro/36701/R
Predmet podnikania (výber): Výroba potravinárskych výrobkov; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Červeňanský od 26. 6. 2018
    konateľspoločník
  • Marta Červeňanská od 26. 6. 2018
    konateľspoločník
  • Richard Haviar od 16. 3. 2024
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STROJSTAV EU spol. s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 172 % na 91,0 tis. € a tržby jej narástli o 58 % na 454,0 tis. €.

454,0 tis. €
Tržby
91,0 tis. €
Zisk
468,8 tis. €
Celkové výnosy
7,3 mil. €
Aktíva
1,4 mil. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť
77,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 30,9 tis., 2022 3,6 tis., 2023 −62, 2024 33,5 tis., 2025 91,0 tis.202130,9 tis.20223,6 tis.2023−62202433,5 tis.202591,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 482,0 tis., 2022 73,7 tis., 2023 63,7 tis., 2024 287,9 tis., 2025 454,0 tis.2021482,0 tis.202273,7 tis.202363,7 tis.2024287,9 tis.2025454,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 454,0 tis. € 91,0 tis. €
2024 287,9 tis. € 33,5 tis. €
2023 63,7 tis. € -62 €
2022 73,7 tis. € 3,6 tis. €
2021 482,0 tis. € 30,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok7,2 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky14,9 tis. €
  • Finančné účty55,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie260 €

Pasíva

  • Základné imanie75,0 tis. €
  • Kapitálové fondy1,1 mil. €
  • Fondy zo zisku3,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov120,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie91,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky259,8 tis. €
  • Bankové úvery5,6 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STROJSTAV EU spol. s.r.o. v konkurze?

STROJSTAV EU spol. s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STROJSTAV EU spol. s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STROJSTAV EU spol. s.r.o. tržby 454,0 tis. €.

Je firma STROJSTAV EU spol. s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STROJSTAV EU spol. s.r.o. dosiahla zisk 91,0 tis. €.

Je STROJSTAV EU spol. s.r.o. platiteľom DPH?

STROJSTAV EU spol. s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STROJSTAV EU spol. s.r.o. sídli?

STROJSTAV EU spol. s.r.o. má sídlo na adrese Lipová 13, Prievidza, 971 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026