GASTRO UNION s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51770032
DIČ: 2120793587
IČ DPH: SK2120793587
Novohradská 6, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Novohradská 6, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 16. 6. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2019
Spisová značka: Sro/129258/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Jarábek od 16. 6. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GASTRO UNION s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 16,5 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 196,6 tis. €.

196,6 tis. €
Tržby
16,5 tis. €
Strata
72,5 tis. €
Aktíva
40,2 tis. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,1 tis., 2022 22,9 tis., 2023 15,0 tis., 2024 19,0 tis., 2025 −16,5 tis.20217,1 tis.202222,9 tis.202315,0 tis.202419,0 tis.2025−16,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 132,5 tis., 2022 180,6 tis., 2023 214,8 tis., 2024 225,0 tis., 2025 196,6 tis.2021132,5 tis.2022180,6 tis.2023214,8 tis.2024225,0 tis.2025196,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 196,6 tis. € -16,5 tis. €
2024 225,0 tis. € 19,0 tis. €
2023 214,8 tis. € 15,0 tis. €
2022 180,6 tis. € 22,9 tis. €
2021 132,5 tis. € 7,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie40,2 tis. €
  • Záväzky32,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GASTRO UNION s. r. o. v konkurze?

GASTRO UNION s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GASTRO UNION s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GASTRO UNION s. r. o. tržby 196,6 tis. €.

Je firma GASTRO UNION s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GASTRO UNION s. r. o. vykázala stratu 16,5 tis. €.

Je GASTRO UNION s. r. o. platiteľom DPH?

GASTRO UNION s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GASTRO UNION s. r. o. sídli?

GASTRO UNION s. r. o. má sídlo na adrese Novohradská 6, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026