tonalitera s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51761009
DIČ: 2120786756
A. Hlinku 51/69, Piešťany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: A. Hlinku 51/69, Piešťany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.52
Dátum vzniku: 8. 6. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/42447/T
Predmet podnikania (výber): Vyučovanie v odbore umenia: hudba; Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied; Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Obuch od 8. 6. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť tonalitera s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 56 % na 2,8 tis. € a tržby jej narástli o 20 % na 27,7 tis. €.

27,7 tis. €
Tržby
2,8 tis. €
Zisk
58,4 tis. €
Aktíva
47,9 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,5 tis., 2022 4,8 tis., 2023 −11,4 tis., 2024 6,3 tis., 2025 2,8 tis.20219,5 tis.20224,8 tis.2023−11,4 tis.20246,3 tis.20252,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 22,3 tis., 2022 17,1 tis., 2023 18,7 tis., 2024 23,1 tis., 2025 27,7 tis.202122,3 tis.202217,1 tis.202318,7 tis.202423,1 tis.202527,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 27,7 tis. € 2,8 tis. €
2024 23,1 tis. € 6,3 tis. €
2023 18,7 tis. € -11,4 tis. €
2022 17,1 tis. € 4,8 tis. €
2021 22,3 tis. € 9,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie47,9 tis. €
  • Záväzky10,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma tonalitera s. r. o. v konkurze?

tonalitera s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma tonalitera s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala tonalitera s. r. o. tržby 27,7 tis. €.

Je firma tonalitera s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 tonalitera s. r. o. dosiahla zisk 2,8 tis. €.

Kde firma tonalitera s. r. o. sídli?

tonalitera s. r. o. má sídlo na adrese A. Hlinku 51/69, Piešťany, 921 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026