Castellum STAV, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51758024
DIČ: 2120776328
IČ DPH: SK2120776328
Mojšová Lúčka 162/162, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mojšová Lúčka 162/162, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 7. 6. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 11. 2022
Spisová značka: Sro/70261/L
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácií stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriéru a interiéru …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Branislav Piroha od 7. 6. 2018
    člen štatutárneho orgánuspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Castellum STAV, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 54 % na 13,6 tis. € a tržby jej narástli o 133 % na 57,7 tis. €.

57,7 tis. €
Tržby
13,6 tis. €
Zisk
115,1 tis. €
Aktíva
49,7 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,4 tis., 2022 −3,2 tis., 2023 354, 2024 8,8 tis., 2025 13,6 tis.202114,4 tis.2022−3,2 tis.202335420248,8 tis.202513,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 43,0 tis., 2022 60,7 tis., 2023 119,9 tis., 2024 24,8 tis., 2025 57,7 tis.202143,0 tis.202260,7 tis.2023119,9 tis.202424,8 tis.202557,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 57,7 tis. € 13,6 tis. €
2024 24,8 tis. € 8,8 tis. €
2023 119,9 tis. € 354 €
2022 60,7 tis. € -3,2 tis. €
2021 43,0 tis. € 14,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie49,7 tis. €
  • Záväzky65,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Castellum STAV, s. r. o. v konkurze?

Castellum STAV, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Castellum STAV, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Castellum STAV, s. r. o. tržby 57,7 tis. €.

Je firma Castellum STAV, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Castellum STAV, s. r. o. dosiahla zisk 13,6 tis. €.

Je Castellum STAV, s. r. o. platiteľom DPH?

Castellum STAV, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Castellum STAV, s. r. o. sídli?

Castellum STAV, s. r. o. má sídlo na adrese Mojšová Lúčka 162/162, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026