Rebix, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51757869
DIČ: 2120788791
IČ DPH: SK2120788791
Tulská 2979/25, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tulská 2979/25, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 19. 6. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2026
Spisová značka: Sro/70328/L
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť); Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Roman Kvašňovský od 1. 5. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Rebix, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 18,8 tis. € a tržby jej klesli o 59 % na 60,4 tis. €.

60,4 tis. €
Tržby
18,8 tis. €
Zisk
107,4 tis. €
Aktíva
69,2 tis. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,7 tis., 2022 50,3 tis., 2023 27, 2024 1,7 tis., 2025 18,8 tis.20213,7 tis.202250,3 tis.20232720241,7 tis.202518,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 216,9 tis., 2022 351,1 tis., 2023 246,8 tis., 2024 147,8 tis., 2025 60,4 tis.2021216,9 tis.2022351,1 tis.2023246,8 tis.2024147,8 tis.202560,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 60,4 tis. € 18,8 tis. €
2024 147,8 tis. € 1,7 tis. €
2023 246,8 tis. € 27 €
2022 351,1 tis. € 50,3 tis. €
2021 216,9 tis. € 3,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie69,2 tis. €
  • Záväzky38,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Rebix, s.r.o. v konkurze?

Rebix, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Rebix, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Rebix, s.r.o. tržby 60,4 tis. €.

Je firma Rebix, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Rebix, s.r.o. dosiahla zisk 18,8 tis. €.

Je Rebix, s.r.o. platiteľom DPH?

Rebix, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Rebix, s.r.o. sídli?

Rebix, s.r.o. má sídlo na adrese Tulská 2979/25, Žilina, 010 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026