BMC BAU s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51757508
DIČ: 2120784512
Ratkovce 139, Ratkovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ratkovce 139, Ratkovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Inžinierske stavby 42.21
Dátum vzniku: 8. 6. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/42445/T
Predmet podnikania (výber): Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Cabadaj od 8. 6. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BMC BAU s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 25 % na 3,2 tis. € a tržby jej narástli o 157 % na 11,7 tis. €.

11,7 tis. €
Tržby
3,2 tis. €
Zisk
54,8 tis. €
Aktíva
46,3 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −98, 2022 652, 2023 27,2 tis., 2024 2,5 tis., 2025 3,2 tis.2021−982022652202327,2 tis.20242,5 tis.20253,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 3,0 tis., 2023 33,6 tis., 2024 4,5 tis., 2025 11,7 tis.2021–20223,0 tis.202333,6 tis.20244,5 tis.202511,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 11,7 tis. € 3,2 tis. €
2024 4,5 tis. € 2,5 tis. €
2023 33,6 tis. € 27,2 tis. €
2022 3,0 tis. € 652 €
2021 — -98 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie46,3 tis. €
  • Záväzky8,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BMC BAU s. r. o. v konkurze?

BMC BAU s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BMC BAU s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BMC BAU s. r. o. tržby 11,7 tis. €.

Je firma BMC BAU s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BMC BAU s. r. o. dosiahla zisk 3,2 tis. €.

Kde firma BMC BAU s. r. o. sídli?

BMC BAU s. r. o. má sídlo na adrese Ratkovce 139, Ratkovce, 920 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026