VEGA Vision s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51754797
DIČ: 2120775261
Ľubovníková 6924/32, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ľubovníková 6924/32, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Iná výroba 32.13
Dátum vzniku: 5. 6. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/128950/B
Predmet podnikania (výber): Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba; Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov; Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Branislav Mihok od 1. 11. 2025
    konateľspoločník
  • Jana Mihoková od 6. 2. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VEGA Vision s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 322 % na 7,6 tis. € a tržby jej narástli o 88 % na 23,4 tis. €.

23,4 tis. €
Tržby
7,6 tis. €
Zisk
34,6 tis. €
Aktíva
28,3 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,6 tis., 2022 6,6 tis., 2023 281, 2024 1,8 tis., 2025 7,6 tis.20211,6 tis.20226,6 tis.202328120241,8 tis.20257,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 22,8 tis., 2022 36,5 tis., 2023 41,9 tis., 2024 12,4 tis., 2025 23,4 tis.202122,8 tis.202236,5 tis.202341,9 tis.202412,4 tis.202523,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 23,4 tis. € 7,6 tis. €
2024 12,4 tis. € 1,8 tis. €
2023 41,9 tis. € 281 €
2022 36,5 tis. € 6,6 tis. €
2021 22,8 tis. € 1,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie28,3 tis. €
  • Záväzky6,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VEGA Vision s. r. o. v konkurze?

VEGA Vision s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VEGA Vision s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VEGA Vision s. r. o. tržby 23,4 tis. €.

Je firma VEGA Vision s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VEGA Vision s. r. o. dosiahla zisk 7,6 tis. €.

Kde firma VEGA Vision s. r. o. sídli?

VEGA Vision s. r. o. má sídlo na adrese Ľubovníková 6924/32, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, 841 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026