CASTRUM MAS s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51747243
DIČ: 2120798537
IČ DPH: SK2120798537
Komjatická 11, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komjatická 11, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 19. 6. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2018
Spisová značka: Sro/47485/N
Predmet podnikania (výber): Reklamné a marketingové služby; Gravírovanie; Počítačové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Attila Simoncsik od 6. 12. 2018
    konateľspoločník
  • Ing. Attila Szabó od 13. 9. 2024
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CASTRUM MAS s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 39,9 tis. € a tržby jej klesli o 32 % na 166,0 tis. €.

166,0 tis. €
Tržby
39,9 tis. €
Strata
195,9 tis. €
Aktíva
195,0 tis. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 34,6 tis., 2022 37,0 tis., 2023 20,4 tis., 2024 60,3 tis., 2025 −39,9 tis.202134,6 tis.202237,0 tis.202320,4 tis.202460,3 tis.2025−39,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 227,9 tis., 2022 201,6 tis., 2023 209,2 tis., 2024 244,3 tis., 2025 166,0 tis.2021227,9 tis.2022201,6 tis.2023209,2 tis.2024244,3 tis.2025166,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 166,0 tis. € -39,9 tis. €
2024 244,3 tis. € 60,3 tis. €
2023 209,2 tis. € 20,4 tis. €
2022 201,6 tis. € 37,0 tis. €
2021 227,9 tis. € 34,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie195,0 tis. €
  • Záväzky958 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CASTRUM MAS s.r.o. v konkurze?

CASTRUM MAS s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CASTRUM MAS s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CASTRUM MAS s.r.o. tržby 166,0 tis. €.

Je firma CASTRUM MAS s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CASTRUM MAS s.r.o. vykázala stratu 39,9 tis. €.

Je CASTRUM MAS s.r.o. platiteľom DPH?

CASTRUM MAS s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CASTRUM MAS s.r.o. sídli?

CASTRUM MAS s.r.o. má sídlo na adrese Komjatická 11, Nové Zámky, 940 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026