SanaTOP s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51746611
DIČ: 2120799373
IČ DPH: SK2120799373
Cyprichova 2475/14, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cyprichova 2475/14, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.35
Dátum vzniku: 7. 6. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 2019
Spisová značka: Sro/129025/B
Predmet podnikania (výber): Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martina Kováčová od 7. 6. 2018
    konateľspoločník
  • Mgr. Matúš Kováč, PhD. od 28. 11. 2022
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SanaTOP s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 7,2 tis. € a tržby jej narástli o 55 % na 804,0 tis. €.

804,0 tis. €
Tržby
7,2 tis. €
Zisk
809,4 tis. €
Celkové výnosy
175,7 tis. €
Aktíva
30,4 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť
6,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,0 tis., 2022 16,5 tis., 2023 992, 2024 −887, 2025 7,2 tis.20211,0 tis.202216,5 tis.20239922024−88720257,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 228,1 tis., 2022 539,4 tis., 2023 447,1 tis., 2024 517,4 tis., 2025 804,0 tis.2021228,1 tis.2022539,4 tis.2023447,1 tis.2024517,4 tis.2025804,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 804,0 tis. € 7,2 tis. €
2024 517,4 tis. € -887 €
2023 447,1 tis. € 992 €
2022 539,4 tis. € 16,5 tis. €
2021 228,1 tis. € 1,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok103,8 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok4,3 tis. €
  • Zásoby17,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,3 tis. €
  • Finančné účty47,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov17,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,2 tis. €
  • Rezervy600 €
  • Dlhodobé záväzky53,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky89,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SanaTOP s. r. o. v konkurze?

SanaTOP s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SanaTOP s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SanaTOP s. r. o. tržby 804,0 tis. €.

Je firma SanaTOP s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SanaTOP s. r. o. dosiahla zisk 7,2 tis. €.

Je SanaTOP s. r. o. platiteľom DPH?

SanaTOP s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SanaTOP s. r. o. sídli?

SanaTOP s. r. o. má sídlo na adrese Cyprichova 2475/14, Bratislava - mestská časť Rača, 831 54.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026