HP REA s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51741920
DIČ: 2120772610
IČ DPH: SK2120772610
Pavla Blahu 7/A, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pavla Blahu 7/A, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 29. 5. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2019
Spisová značka: Sro/45775/N
Predmet podnikania (výber): Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Horváth od 29. 5. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HP REA s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 25 % na 5,0 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 16,1 tis. €.

16,1 tis. €
Tržby
5,0 tis. €
Zisk
27,0 tis. €
Aktíva
25,3 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,0 tis., 2022 4,7 tis., 2023 10,1 tis., 2024 4,0 tis., 2025 5,0 tis.20217,0 tis.20224,7 tis.202310,1 tis.20244,0 tis.20255,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 46,1 tis., 2022 30,1 tis., 2023 28,8 tis., 2024 19,2 tis., 2025 16,1 tis.202146,1 tis.202230,1 tis.202328,8 tis.202419,2 tis.202516,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 16,1 tis. € 5,0 tis. €
2024 19,2 tis. € 4,0 tis. €
2023 28,8 tis. € 10,1 tis. €
2022 30,1 tis. € 4,7 tis. €
2021 46,1 tis. € 7,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie25,3 tis. €
  • Záväzky1,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HP REA s. r. o. v konkurze?

HP REA s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HP REA s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HP REA s. r. o. tržby 16,1 tis. €.

Je firma HP REA s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HP REA s. r. o. dosiahla zisk 5,0 tis. €.

Je HP REA s. r. o. platiteľom DPH?

HP REA s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HP REA s. r. o. sídli?

HP REA s. r. o. má sídlo na adrese Pavla Blahu 7/A, Nové Zámky, 940 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026