V.A.A.-TRANS s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51738333
DIČ: 2120783775
IČ DPH: SK2120783775
Priemyselná 45, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priemyselná 45, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 27. 6. 2018
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2018
Spisová značka: Sro/44218/V
Predmet podnikania (výber): nákladná cestná doprava; medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • András Vaszkó od 27. 6. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť V.A.A.-TRANS s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 28 % na 10,3 tis. € a tržby jej narástli o 17 % na 1,4 mil. €.

1,4 mil. €
Tržby
10,3 tis. €
Zisk
1,5 mil. €
Celkové výnosy
529,9 tis. €
Aktíva
159,0 tis. €
Vlastné imanie
70 %
Celková zadlženosť
18,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,9 tis., 2022 −35,1 tis., 2023 4,5 tis., 2024 14,4 tis., 2025 10,3 tis.20216,9 tis.2022−35,1 tis.20234,5 tis.202414,4 tis.202510,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 418,8 tis., 2022 550,3 tis., 2023 973,5 tis., 2024 1,2 mil., 2025 1,4 mil.2021418,8 tis.2022550,3 tis.2023973,5 tis.20241,2 mil.20251,4 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 433,0 tis., 2022 609,4 tis., 2023 1,1 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,5 mil.2021433,0 tis.2022609,4 tis.20231,1 mil.20241,4 mil.20251,5 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 1,9 tis., 2022 0, 2023 2,5 tis., 2024 4,3 tis., 2025 5,6 tis.20211,9 tis.2022020232,5 tis.20244,3 tis.20255,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,4 mil. € 10,3 tis. €
2024 1,2 mil. € 14,4 tis. €
2023 973,5 tis. € 4,5 tis. €
2022 550,3 tis. € -35,1 tis. €
2021 418,8 tis. € 6,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok284,8 tis. €
  • Zásoby4,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky166,4 tis. €
  • Finančné účty74,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie55,0 tis. €
  • Kapitálové fondy96,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-3,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky250,1 tis. €
  • Bankové úvery120,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma V.A.A.-TRANS s.r.o. v konkurze?

V.A.A.-TRANS s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma V.A.A.-TRANS s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala V.A.A.-TRANS s.r.o. tržby 1,4 mil. €.

Je firma V.A.A.-TRANS s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 V.A.A.-TRANS s.r.o. dosiahla zisk 10,3 tis. €.

Je V.A.A.-TRANS s.r.o. platiteľom DPH?

V.A.A.-TRANS s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma V.A.A.-TRANS s.r.o. sídli?

V.A.A.-TRANS s.r.o. má sídlo na adrese Priemyselná 45, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026