SLAVKOZ s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51734001
DIČ: 2120777208
IČ DPH: SK2120777208
Skautská 2, Košice - mestská časť Sever

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Skautská 2, Košice - mestská časť Sever Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.91
Dátum vzniku: 30. 5. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 30. 9. 2018
Spisová značka: Sro/43997/V
Predmet podnikania (výber): Chov vybraných druhov zvierat; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Kozárik od 30. 5. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLAVKOZ s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 229 % na 19,2 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 310,6 tis. €.

310,6 tis. €
Tržby
19,2 tis. €
Zisk
318,7 tis. €
Celkové výnosy
166,9 tis. €
Aktíva
32,7 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť
85,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 865, 2022 −300, 2023 683, 2024 5,8 tis., 2025 19,2 tis.20218652022−300202368320245,8 tis.202519,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 235,2 tis., 2022 248,8 tis., 2023 255,1 tis., 2024 279,1 tis., 2025 310,6 tis.2021235,2 tis.2022248,8 tis.2023255,1 tis.2024279,1 tis.2025310,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 310,6 tis. € 19,2 tis. €
2024 279,1 tis. € 5,8 tis. €
2023 255,1 tis. € 683 €
2022 248,8 tis. € -300 €
2021 235,2 tis. € 865 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok42,3 tis. €
  • Zásoby24 €
  • Krátkodobé pohľadávky64,6 tis. €
  • Finančné účty59,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku77 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov8,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie19,2 tis. €
  • Rezervy5,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky498 €
  • Krátkodobé záväzky86,9 tis. €
  • Bankové úvery41,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLAVKOZ s.r.o. v konkurze?

SLAVKOZ s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLAVKOZ s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SLAVKOZ s.r.o. tržby 310,6 tis. €.

Je firma SLAVKOZ s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLAVKOZ s.r.o. dosiahla zisk 19,2 tis. €.

Je SLAVKOZ s.r.o. platiteľom DPH?

SLAVKOZ s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLAVKOZ s.r.o. sídli?

SLAVKOZ s.r.o. má sídlo na adrese Skautská 2, Košice - mestská časť Sever, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026