Rogi Stav, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51733978
DIČ: 2120778539
IČ DPH: SK2120778539
Cintorínska 1979, Stropkov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cintorínska 1979, Stropkov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 8. 6. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2018
Spisová značka: Sro/36509/P
Predmet podnikania (výber): Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časť; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácií stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Igor Žatkovič od 8. 6. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Rogi Stav, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 45 % na 7,5 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 730,3 tis. €.

730,3 tis. €
Tržby
7,5 tis. €
Zisk
750,2 tis. €
Celkové výnosy
452,4 tis. €
Aktíva
36,5 tis. €
Vlastné imanie
92 %
Celková zadlženosť
21,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,4 tis., 2022 1,2 tis., 2023 918, 2024 13,7 tis., 2025 7,5 tis.20216,4 tis.20221,2 tis.2023918202413,7 tis.20257,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 379,1 tis., 2022 318,4 tis., 2023 438,0 tis., 2024 903,3 tis., 2025 730,3 tis.2021379,1 tis.2022318,4 tis.2023438,0 tis.2024903,3 tis.2025730,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 730,3 tis. € 7,5 tis. €
2024 903,3 tis. € 13,7 tis. €
2023 438,0 tis. € 918 €
2022 318,4 tis. € 1,2 tis. €
2021 379,1 tis. € 6,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok191,9 tis. €
  • Zásoby157,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky59,9 tis. €
  • Finančné účty41,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov23,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,5 tis. €
  • Rezervy1,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky44,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky321,8 tis. €
  • Bankové úvery48,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Rogi Stav, s.r.o. v konkurze?

Rogi Stav, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Rogi Stav, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Rogi Stav, s.r.o. tržby 730,3 tis. €.

Je firma Rogi Stav, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Rogi Stav, s.r.o. dosiahla zisk 7,5 tis. €.

Je Rogi Stav, s.r.o. platiteľom DPH?

Rogi Stav, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Rogi Stav, s.r.o. sídli?

Rogi Stav, s.r.o. má sídlo na adrese Cintorínska 1979, Stropkov, 091 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026