MP win-doors s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51733820
DIČ: 2120775052
IČ DPH: SK2120775052
Malinová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Malinová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.12
Dátum vzniku: 25. 5. 2018
Základné imanie: 17,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 8. 2018
Spisová značka: Sro/36522/R
Predmet podnikania (výber): výroba hliníkových okien a dverí; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi/maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobc…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Balčirák od 25. 5. 2018
    konateľspoločník
  • Martin Grom od 19. 12. 2019
    konateľspoločník
  • Ing. Jozef Balčirák od 3. 11. 2022
    spoločník
  • Martin Hanuska od 3. 11. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MP win-doors s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 44 % na 150,1 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 3,0 mil. €.

3,0 mil. €
Tržby
150,1 tis. €
Zisk
3,2 mil. €
Celkové výnosy
1,5 mil. €
Aktíva
715,3 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť
22,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 65,1 tis., 2022 302,7 tis., 2023 117,2 tis., 2024 266,0 tis., 2025 150,1 tis.202165,1 tis.2022302,7 tis.2023117,2 tis.2024266,0 tis.2025150,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 mil., 2022 2,8 mil., 2023 2,4 mil., 2024 2,5 mil., 2025 3,0 mil.20211,9 mil.20222,8 mil.20232,4 mil.20242,5 mil.20253,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,0 mil. € 150,1 tis. €
2024 2,5 mil. € 266,0 tis. €
2023 2,4 mil. € 117,2 tis. €
2022 2,8 mil. € 302,7 tis. €
2021 1,9 mil. € 65,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok3,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok706,0 tis. €
  • Zásoby222,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky411,5 tis. €
  • Finančné účty156,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie17,5 tis. €
  • Fondy zo zisku1,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov545,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie150,1 tis. €
  • Rezervy8,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky22,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky653,1 tis. €
  • Bankové úvery104,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie953 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MP win-doors s.r.o. v konkurze?

MP win-doors s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MP win-doors s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MP win-doors s.r.o. tržby 3,0 mil. €.

Je firma MP win-doors s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MP win-doors s.r.o. dosiahla zisk 150,1 tis. €.

Je MP win-doors s.r.o. platiteľom DPH?

MP win-doors s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MP win-doors s.r.o. sídli?

MP win-doors s.r.o. má sídlo na adrese Malinová, 972 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026