ITAS Edu, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51732408
DIČ: 2120865241
IČ DPH: SK2120865241
Cukrová 14, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cukrová 14, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 12. 11. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2018
Spisová značka: Sro/129276/B
Predmet podnikania (výber): Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činnos…; Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Emil Fitoš od 19. 6. 2018
    konateľ
  • Ing. Mário Lelovský od 19. 6. 2018
    konateľ
  • IT asociácia Slovenska od 18. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ITAS Edu, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 963 € a tržby jej klesli o 14 % na 73,5 tis. €.

73,5 tis. €
Tržby
963 €
Strata
29,7 tis. €
Aktíva
22,7 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −568, 2022 131, 2023 2,4 tis., 2024 18,6 tis., 2025 −9632021−568202213120232,4 tis.202418,6 tis.2025−963
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 148,1 tis., 2022 138,1 tis., 2023 120,3 tis., 2024 85,3 tis., 2025 73,5 tis.2021148,1 tis.2022138,1 tis.2023120,3 tis.202485,3 tis.202573,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 73,5 tis. € -963 €
2024 85,3 tis. € 18,6 tis. €
2023 120,3 tis. € 2,4 tis. €
2022 138,1 tis. € 131 €
2021 148,1 tis. € -568 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie22,7 tis. €
  • Záväzky6,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ITAS Edu, s.r.o. v konkurze?

ITAS Edu, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ITAS Edu, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ITAS Edu, s.r.o. tržby 73,5 tis. €.

Je firma ITAS Edu, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ITAS Edu, s.r.o. vykázala stratu 963 €.

Je ITAS Edu, s.r.o. platiteľom DPH?

ITAS Edu, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ITAS Edu, s.r.o. sídli?

ITAS Edu, s.r.o. má sídlo na adrese Cukrová 14, Bratislava - mestská časť Staré Mesto.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026