AstRal spedition s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51725754
DIČ: 2120773853
IČ DPH: SK2120773853
Moyzesova 7917/7, Piešťany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Moyzesova 7917/7, Piešťany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba elektrických zariadení 27.11
Dátum vzniku: 29. 5. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2019
Spisová značka: Sro/42351/T
Predmet podnikania (výber): Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu; vnútroštátna nákladná cestná doprava; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Natallia Ralko od 21. 5. 2020
    konateľ
  • Anton Astapenka od 26. 8. 2025
    spoločník
  • Artsiom Ralko od 26. 8. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AstRal spedition s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 91 % na 4,1 tis. € a tržby jej narástli o 35 % na 1,9 mil. €.

1,9 mil. €
Tržby
4,1 tis. €
Zisk
2,9 mil. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
91,2 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť
29,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,5 tis., 2022 31,5 tis., 2023 −260, 2024 2,2 tis., 2025 4,1 tis.202114,5 tis.202231,5 tis.2023−26020242,2 tis.20254,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 515,7 tis., 2022 1,1 mil., 2023 1,2 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,9 mil.2021515,7 tis.20221,1 mil.20231,2 mil.20241,4 mil.20251,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,9 mil. € 4,1 tis. €
2024 1,4 mil. € 2,2 tis. €
2023 1,2 mil. € -260 €
2022 1,1 mil. € 31,5 tis. €
2021 515,7 tis. € 14,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok833,5 tis. €
  • Zásoby12,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky233,3 tis. €
  • Finančné účty35,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie173,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy35,7 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov45,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,1 tis. €
  • Rezervy16,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky43,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,1 mil. €
  • Bankové úvery46 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AstRal spedition s.r.o. v konkurze?

AstRal spedition s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AstRal spedition s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AstRal spedition s.r.o. tržby 1,9 mil. €.

Je firma AstRal spedition s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AstRal spedition s.r.o. dosiahla zisk 4,1 tis. €.

Je AstRal spedition s.r.o. platiteľom DPH?

AstRal spedition s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AstRal spedition s.r.o. sídli?

AstRal spedition s.r.o. má sídlo na adrese Moyzesova 7917/7, Piešťany, 921 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026