JM Bau, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51722704
DIČ: 2120780178
IČ DPH: SK2120780178
Jégeho 8, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jégeho 8, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 9. 6. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 7. 2022
Spisová značka: Sro/129089/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jaroslav Herc od 9. 6. 2018
    konateľspoločník
  • Miroslav Praženka od 9. 6. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JM Bau, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 65 % na 11,4 tis. € a tržby jej klesli o 39 % na 606,2 tis. €.

606,2 tis. €
Tržby
11,4 tis. €
Zisk
614,3 tis. €
Celkové výnosy
339,1 tis. €
Aktíva
251,1 tis. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť
8,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 45,2 tis., 2022 54,2 tis., 2023 33,2 tis., 2024 32,9 tis., 2025 11,4 tis.202145,2 tis.202254,2 tis.202333,2 tis.202432,9 tis.202511,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 935,9 tis., 2022 1,7 mil., 2023 984,5 tis., 2024 994,4 tis., 2025 606,2 tis.2021935,9 tis.20221,7 mil.2023984,5 tis.2024994,4 tis.2025606,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 606,2 tis. € 11,4 tis. €
2024 994,4 tis. € 32,9 tis. €
2023 984,5 tis. € 33,2 tis. €
2022 1,7 mil. € 54,2 tis. €
2021 935,9 tis. € 45,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok66,7 tis. €
  • Zásoby11,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky247,3 tis. €
  • Finančné účty11,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov232,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky21,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky35,7 tis. €
  • Bankové úvery31,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JM Bau, s. r. o. v konkurze?

JM Bau, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JM Bau, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JM Bau, s. r. o. tržby 606,2 tis. €.

Je firma JM Bau, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JM Bau, s. r. o. dosiahla zisk 11,4 tis. €.

Je JM Bau, s. r. o. platiteľom DPH?

JM Bau, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JM Bau, s. r. o. sídli?

JM Bau, s. r. o. má sídlo na adrese Jégeho 8, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026