Younics, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51711559
DIČ: 2120766890
IČ DPH: SK2120766890
Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 22. 5. 2018
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2019
Spisová značka: Sro/128558/B
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Frederik Autner od 22. 5. 2023
    konateľ
  • Aubit s. r. o. od 2. 6. 2023
    spoločník
  • Ing. Dávid Báňai od 9. 9. 2025
    spoločník
  • Loadln, s. r. o. od 2. 6. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Younics, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 78 % na 6,1 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 421,3 tis. €.

421,3 tis. €
Tržby
6,1 tis. €
Zisk
456,9 tis. €
Celkové výnosy
119,8 tis. €
Aktíva
92,2 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť
7,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,7 tis., 2022 11,2 tis., 2023 2,6 tis., 2024 28,0 tis., 2025 6,1 tis.202110,7 tis.202211,2 tis.20232,6 tis.202428,0 tis.20256,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 270,0 tis., 2022 286,6 tis., 2023 264,0 tis., 2024 413,9 tis., 2025 421,3 tis.2021270,0 tis.2022286,6 tis.2023264,0 tis.2024413,9 tis.2025421,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 421,3 tis. € 6,1 tis. €
2024 413,9 tis. € 28,0 tis. €
2023 264,0 tis. € 2,6 tis. €
2022 286,6 tis. € 11,2 tis. €
2021 270,0 tis. € 10,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok12,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky63,5 tis. €
  • Finančné účty43,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Fondy zo zisku600 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov79,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky27,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Younics, s. r. o. v konkurze?

Younics, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Younics, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Younics, s. r. o. tržby 421,3 tis. €.

Je firma Younics, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Younics, s. r. o. dosiahla zisk 6,1 tis. €.

Je Younics, s. r. o. platiteľom DPH?

Younics, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Younics, s. r. o. sídli?

Younics, s. r. o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026