BIKERS CENTRUM TT s.r.o.
Základné údaje
Osoby vo vedení a vlastníctve
-
Milan Ruppert od 1. 10. 2024konateľ
-
Redot s. r. o. od 12. 12. 2024spoločník
Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.
Kľúčové údaje za rok 2021
Spoločnosť BIKERS CENTRUM TT s.r.o. v roku 2021 znížila zisk o 83 % na 8,2 tis. € a tržby jej narástli o 27 % na 4,5 mil. €.
Hospodárske výsledky
| Rok | Tržby | Výsledok hospodárenia |
|---|---|---|
| 2021 | 4,5 mil. € | 8,2 tis. € |
| 2020 | 3,5 mil. € | 47,9 tis. € |
| 2019 | 3,6 mil. € | 44,7 tis. € |
| 2018 | 119,5 tis. € | 15,1 tis. € |
Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.
Štruktúra majetku a zdrojov 2021
Pasíva
- Vlastné imanie621,0 tis. €
- Záväzky4,3 mil. €
Dôležité udalosti
-
NIEKonkurzy a reštrukturalizácieprebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
-
ÁNODlhy a nedoplatkyzoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
-
ÁNOPohľadávky štátuCentrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
Due diligence skóre firmy — v plnom reporte
Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.
V plnom reporte k tejto firme
Máte účet? Prihlásiť sa
Časté otázky
Je firma BIKERS CENTRUM TT s.r.o. v konkurze?
BIKERS CENTRUM TT s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.
Aké má firma BIKERS CENTRUM TT s.r.o. tržby?
Podľa účtovnej závierky za rok 2021 mala BIKERS CENTRUM TT s.r.o. tržby 4,5 mil. €.
Je firma BIKERS CENTRUM TT s.r.o. v zisku?
Podľa účtovnej závierky za rok 2021 BIKERS CENTRUM TT s.r.o. dosiahla zisk 8,2 tis. €.
Kde firma BIKERS CENTRUM TT s.r.o. sídli?
BIKERS CENTRUM TT s.r.o. má sídlo na adrese Tallerova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 02.
Zdroje údajov
- Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 21. 10. 2026 · originál ↗
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 21. 10. 2026
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 21. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
- Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026