Strong Alliance s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51703564
DIČ: 2120768166
Roškovce 69, Roškovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Roškovce 69, Roškovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 10. 5. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/37254/P
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrii Polishchuk od 16. 7. 2018
    konateľspoločník
  • Vladyslav Lye od 27. 8. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2023

Spoločnosť Strong Alliance s.r.o. v roku 2023 sa prepadla zo zisku do straty 3,8 tis. €.

0 €
Tržby
3,8 tis. €
Strata
0 €
Celkové výnosy
20,9 tis. €
Aktíva
20,9 tis. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2019 15,0 tis., 2020 9,1 tis., 2021 15,2 tis., 2022 19,5 tis., 2023 −3,8 tis.201915,0 tis.20209,1 tis.202115,2 tis.202219,5 tis.2023−3,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2019 19,0 tis., 2020 13,7 tis., 2021 18,0 tis., 2022 23,0 tis., 2023 0201919,0 tis.202013,7 tis.202118,0 tis.202223,0 tis.20230
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2023 0 € -3,8 tis. €
2022 23,0 tis. € 19,5 tis. €
2021 18,0 tis. € 15,2 tis. €
2020 13,7 tis. € 9,1 tis. €
2019 19,0 tis. € 15,0 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2023

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky850 €
  • Finančné účty20,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku250 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov19,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-3,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Strong Alliance s.r.o. v konkurze?

Strong Alliance s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Je firma Strong Alliance s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 Strong Alliance s.r.o. vykázala stratu 3,8 tis. €.

Kde firma Strong Alliance s.r.o. sídli?

Strong Alliance s.r.o. má sídlo na adrese Roškovce 69, Roškovce, 067 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026