ELYZIA Partners Group, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51703467
DIČ: 2120758442
Devínska cesta 3746/28, Bratislava - mestská časť Devín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Devínska cesta 3746/28, Bratislava - mestská časť Devín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 10. 5. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/128261/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť); Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Nikola Hergovitsová od 10. 5. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ELYZIA Partners Group, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 46 % na 1,8 tis. € a tržby jej klesli o 65 % na 12,5 tis. €.

12,5 tis. €
Tržby
1,8 tis. €
Zisk
26,3 tis. €
Aktíva
21,1 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,6 tis., 2022 1,1 tis., 2023 5,1 tis., 2024 3,2 tis., 2025 1,8 tis.20211,6 tis.20221,1 tis.20235,1 tis.20243,2 tis.20251,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 44,8 tis., 2022 17,9 tis., 2023 24,1 tis., 2024 35,7 tis., 2025 12,5 tis.202144,8 tis.202217,9 tis.202324,1 tis.202435,7 tis.202512,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 12,5 tis. € 1,8 tis. €
2024 35,7 tis. € 3,2 tis. €
2023 24,1 tis. € 5,1 tis. €
2022 17,9 tis. € 1,1 tis. €
2021 44,8 tis. € 1,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie21,1 tis. €
  • Záväzky5,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ELYZIA Partners Group, s. r. o. v konkurze?

ELYZIA Partners Group, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ELYZIA Partners Group, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ELYZIA Partners Group, s. r. o. tržby 12,5 tis. €.

Je firma ELYZIA Partners Group, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ELYZIA Partners Group, s. r. o. dosiahla zisk 1,8 tis. €.

Kde firma ELYZIA Partners Group, s. r. o. sídli?

ELYZIA Partners Group, s. r. o. má sídlo na adrese Devínska cesta 3746/28, Bratislava - mestská časť Devín, 841 10.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026