JS Stavby s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51701057
DIČ: 2120781212
Učiteľská 30, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Učiteľská 30, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 1. 6. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/128846/B
Predmet podnikania (výber): Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jakub Szalay od 1. 6. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JS Stavby s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 85 % na 6,8 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 47,9 tis. €.

47,9 tis. €
Tržby
6,8 tis. €
Zisk
59,3 tis. €
Aktíva
45,9 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,7 tis., 2022 16,5 tis., 2023 6,3 tis., 2024 3,7 tis., 2025 6,8 tis.20212,7 tis.202216,5 tis.20236,3 tis.20243,7 tis.20256,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 29,8 tis., 2022 47,0 tis., 2023 27,7 tis., 2024 41,9 tis., 2025 47,9 tis.202129,8 tis.202247,0 tis.202327,7 tis.202441,9 tis.202547,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 47,9 tis. € 6,8 tis. €
2024 41,9 tis. € 3,7 tis. €
2023 27,7 tis. € 6,3 tis. €
2022 47,0 tis. € 16,5 tis. €
2021 29,8 tis. € 2,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie45,9 tis. €
  • Záväzky13,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JS Stavby s.r.o. v konkurze?

JS Stavby s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JS Stavby s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JS Stavby s.r.o. tržby 47,9 tis. €.

Je firma JS Stavby s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JS Stavby s.r.o. dosiahla zisk 6,8 tis. €.

Kde firma JS Stavby s.r.o. sídli?

JS Stavby s.r.o. má sídlo na adrese Učiteľská 30, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026