Retail Trnava s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51680866
DIČ: 2120748883
IČ DPH: SK2120748883
Mikovíniho 6924/1, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mikovíniho 6924/1, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 24. 4. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 5. 2018
Spisová značka: Sro/43088/T
Predmet podnikania (výber): Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Nikoleta Gašparíková od 24. 12. 2021
    konateľspoločník
  • Róbert Gašparík od 18. 7. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Retail Trnava s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 17 % na 240,7 tis. € a tržby jej narástli o 17 % na 1,4 mil. €.

1,4 mil. €
Tržby
240,7 tis. €
Zisk
1,4 mil. €
Celkové výnosy
579,9 tis. €
Aktíva
494,4 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť
22,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,7 tis., 2022 −33,0 tis., 2023 69,6 tis., 2024 206,6 tis., 2025 240,7 tis.20213,7 tis.2022−33,0 tis.202369,6 tis.2024206,6 tis.2025240,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 13,8 tis., 2022 253,4 tis., 2023 853,0 tis., 2024 1,2 mil., 2025 1,4 mil.202113,8 tis.2022253,4 tis.2023853,0 tis.20241,2 mil.20251,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,4 mil. € 240,7 tis. €
2024 1,2 mil. € 206,6 tis. €
2023 853,0 tis. € 69,6 tis. €
2022 253,4 tis. € -33,0 tis. €
2021 13,8 tis. € 3,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok251,1 tis. €
  • Zásoby9,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky23,1 tis. €
  • Finančné účty296,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie195 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov248,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie240,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky85,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Retail Trnava s.r.o. v konkurze?

Retail Trnava s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Retail Trnava s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Retail Trnava s.r.o. tržby 1,4 mil. €.

Je firma Retail Trnava s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Retail Trnava s.r.o. dosiahla zisk 240,7 tis. €.

Je Retail Trnava s.r.o. platiteľom DPH?

Retail Trnava s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Retail Trnava s.r.o. sídli?

Retail Trnava s.r.o. má sídlo na adrese Mikovíniho 6924/1, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026