Tibi mont s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51677601
DIČ: 2120785755
IČ DPH: SK2120785755
Ľubická cesta 1082/6, Vrbov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ľubická cesta 1082/6, Vrbov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 14. 6. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2019
Spisová značka: Sro/38298/P
Predmet podnikania (výber): Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zari…; Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Rejda od 1. 10. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tibi mont s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 39 % na 69,4 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 2,6 mil. €.

2,6 mil. €
Tržby
69,4 tis. €
Zisk
2,7 mil. €
Celkové výnosy
846,3 tis. €
Aktíva
144,9 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť
17,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 38,3 tis., 2022 104,9 tis., 2023 −193,6 tis., 2024 112,9 tis., 2025 69,4 tis.202138,3 tis.2022104,9 tis.2023−193,6 tis.2024112,9 tis.202569,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 2,4 mil., 2023 1,6 mil., 2024 2,7 mil., 2025 2,6 mil.20211,2 mil.20222,4 mil.20231,6 mil.20242,7 mil.20252,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,6 mil. € 69,4 tis. €
2024 2,7 mil. € 112,9 tis. €
2023 1,6 mil. € -193,6 tis. €
2022 2,4 mil. € 104,9 tis. €
2021 1,2 mil. € 38,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok382,6 tis. €
  • Zásoby38,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky264,2 tis. €
  • Finančné účty152,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov70,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie69,4 tis. €
  • Rezervy1,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky99,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky419,3 tis. €
  • Bankové úvery181,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tibi mont s. r. o. v konkurze?

Tibi mont s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tibi mont s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tibi mont s. r. o. tržby 2,6 mil. €.

Je firma Tibi mont s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tibi mont s. r. o. dosiahla zisk 69,4 tis. €.

Je Tibi mont s. r. o. platiteľom DPH?

Tibi mont s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tibi mont s. r. o. sídli?

Tibi mont s. r. o. má sídlo na adrese Ľubická cesta 1082/6, Vrbov, 059 72.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026