INTRADE RE, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51677261
DIČ: 2120771653
IČ DPH: SK2120771653
Prievozská 14, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prievozská 14, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.00
Dátum vzniku: 26. 5. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2020
Spisová značka: Sro/128724/B
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dr. Oz Fürth od 3. 8. 2018
    konateľ
  • Ing. Ján Krištofík od 22. 3. 2024
    konateľ
  • PAEONIA, s.r.o. od 23. 4. 2026
    spoločník
  • The aim s. r. o. od 7. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INTRADE RE, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 632 % na 10,2 mil. € a tržby jej narástli o 7 % na 909,3 tis. €.

909,3 tis. €
Tržby
10,2 mil. €
Zisk
20,2 mil. €
Celkové výnosy
17,5 mil. €
Aktíva
10,2 mil. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť
45,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 189,2 tis., 2022 263,2 tis., 2023 −158,3 tis., 2024 1,4 mil., 2025 10,2 mil.2021189,2 tis.2022263,2 tis.2023−158,3 tis.20241,4 mil.202510,2 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 766,9 tis., 2022 942,6 tis., 2023 836,3 tis., 2024 847,4 tis., 2025 909,3 tis.2021766,9 tis.2022942,6 tis.2023836,3 tis.2024847,4 tis.2025909,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 909,3 tis. € 10,2 mil. €
2024 847,4 tis. € 1,4 mil. €
2023 836,3 tis. € -158,3 tis. €
2022 942,6 tis. € 263,2 tis. €
2021 766,9 tis. € 189,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,5 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky12,6 mil. €
  • Finančné účty1,4 mil. €
  • Časové rozlíšenie13,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,2 mil. €
  • Rezervy900 €
  • Dlhodobé záväzky66,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,4 mil. €
  • Bankové úvery3,8 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INTRADE RE, s.r.o. v konkurze?

INTRADE RE, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INTRADE RE, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INTRADE RE, s.r.o. tržby 909,3 tis. €.

Je firma INTRADE RE, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INTRADE RE, s.r.o. dosiahla zisk 10,2 mil. €.

Je INTRADE RE, s.r.o. platiteľom DPH?

INTRADE RE, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INTRADE RE, s.r.o. sídli?

INTRADE RE, s.r.o. má sídlo na adrese Prievozská 14, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026