UTA Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51674785
DIČ: 2120770740
IČ DPH: SK2120770740
Karadžičova 8, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karadžičova 8, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 8. 5. 2018
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 7. 2018
Spisová značka: Sro/128225/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Felix Wittpoth od 12. 5. 2022
    konateľ
  • Ing. Martin Gol od 8. 5. 2018
    konateľ
  • Ing. Martin Máša od 8. 5. 2018
    konateľ
  • UNION TANK Eckstein GmbH & Co.KG od 18. 8. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť UTA Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 3 % na 26,0 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 817,5 tis. €.

817,5 tis. €
Tržby
26,0 tis. €
Zisk
817,5 tis. €
Celkové výnosy
227,8 tis. €
Aktíva
103,3 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
89,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,4 tis., 2022 7,0 tis., 2023 18,8 tis., 2024 26,9 tis., 2025 26,0 tis.20216,4 tis.20227,0 tis.202318,8 tis.202426,9 tis.202526,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 330,5 tis., 2022 545,9 tis., 2023 648,8 tis., 2024 781,4 tis., 2025 817,5 tis.2021330,5 tis.2022545,9 tis.2023648,8 tis.2024781,4 tis.2025817,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 817,5 tis. € 26,0 tis. €
2024 781,4 tis. € 26,9 tis. €
2023 648,8 tis. € 18,8 tis. €
2022 545,9 tis. € 7,0 tis. €
2021 330,5 tis. € 6,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky12,1 tis. €
  • Finančné účty215,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov66,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie26,0 tis. €
  • Rezervy64,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky7,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky52,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma UTA Slovakia s.r.o. v konkurze?

UTA Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma UTA Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala UTA Slovakia s.r.o. tržby 817,5 tis. €.

Je firma UTA Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 UTA Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 26,0 tis. €.

Je UTA Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

UTA Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma UTA Slovakia s.r.o. sídli?

UTA Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Karadžičova 8, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026