MADE BY Valo s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51667606
DIČ: 2120745935
Palkovičova 226/3, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Palkovičova 226/3, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 19. 4. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/127827/B
Predmet podnikania (výber): Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Brian Valo od 19. 4. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť MADE BY Valo s. r. o. v roku 2024 znížila zisk o 8 % na 11,9 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 33,6 tis. €.

33,6 tis. €
Tržby
11,9 tis. €
Zisk
59,0 tis. €
Aktíva
54,7 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2019 3,7 tis., 2021 12,1 tis., 2022 6,4 tis., 2023 13,0 tis., 2024 11,9 tis.20193,7 tis.202112,1 tis.20226,4 tis.202313,0 tis.202411,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2019 39,2 tis., 2021 19,6 tis., 2022 23,1 tis., 2023 35,8 tis., 2024 33,6 tis.201939,2 tis.202119,6 tis.202223,1 tis.202335,8 tis.202433,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 33,6 tis. € 11,9 tis. €
2023 35,8 tis. € 13,0 tis. €
2022 23,1 tis. € 6,4 tis. €
2021 19,6 tis. € 12,1 tis. €
2019 39,2 tis. € 3,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie54,7 tis. €
  • Záväzky4,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MADE BY Valo s. r. o. v konkurze?

MADE BY Valo s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MADE BY Valo s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala MADE BY Valo s. r. o. tržby 33,6 tis. €.

Je firma MADE BY Valo s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 MADE BY Valo s. r. o. dosiahla zisk 11,9 tis. €.

Kde firma MADE BY Valo s. r. o. sídli?

MADE BY Valo s. r. o. má sídlo na adrese Palkovičova 226/3, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026