M.A.J. TOP s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51663937
DIČ: 2120738411
IČ DPH: SK2120738411
Bošáca 259, Bošáca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bošáca 259, Bošáca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.69
Dátum vzniku: 13. 4. 2018
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2023
Spisová značka: Sro/36317/R
Predmet podnikania (výber): Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alena Jurčáková od 13. 4. 2018
    konateľspoločník
  • Matej Jurčák od 17. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M.A.J. TOP s. r. o. v roku 2025 zvýšila stratu o 349 % na 27,7 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 102,6 tis. €.

102,6 tis. €
Tržby
27,7 tis. €
Strata
190,1 tis. €
Aktíva
-13,8 tis. €
Vlastné imanie
107 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 tis., 2022 −205, 2023 7,3 tis., 2024 −6,2 tis., 2025 −27,7 tis.20211,1 tis.2022−20520237,3 tis.2024−6,2 tis.2025−27,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,3 tis., 2022 600, 2023 42,4 tis., 2024 121,6 tis., 2025 102,6 tis.20213,3 tis.2022600202342,4 tis.2024121,6 tis.2025102,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 102,6 tis. € -27,7 tis. €
2024 121,6 tis. € -6,2 tis. €
2023 42,4 tis. € 7,3 tis. €
2022 600 € -205 €
2021 3,3 tis. € 1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-13,8 tis. €
  • Záväzky203,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M.A.J. TOP s. r. o. v konkurze?

M.A.J. TOP s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M.A.J. TOP s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M.A.J. TOP s. r. o. tržby 102,6 tis. €.

Je firma M.A.J. TOP s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M.A.J. TOP s. r. o. vykázala stratu 27,7 tis. €.

Je M.A.J. TOP s. r. o. platiteľom DPH?

M.A.J. TOP s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M.A.J. TOP s. r. o. sídli?

M.A.J. TOP s. r. o. má sídlo na adrese Bošáca 259, Bošáca, 913 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026