ZDRAV-TECH ZA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51662566
DIČ: 2120736739
IČ DPH: SK2120736739
Gen. M. R. Štefánika 367/84, Stará Turá

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gen. M. R. Štefánika 367/84, Stará Turá Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov 26.51
Dátum vzniku: 12. 4. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2021
Spisová značka: Sro/36311/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Vydarený od 12. 4. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZDRAV-TECH ZA, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 46 % na 8,0 tis. € a tržby jej ostali na 535,2 tis. €.

535,2 tis. €
Tržby
8,0 tis. €
Zisk
535,3 tis. €
Celkové výnosy
403,6 tis. €
Aktíva
33,1 tis. €
Vlastné imanie
92 %
Celková zadlženosť
15,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 121, 2022 695, 2023 492, 2024 14,8 tis., 2025 8,0 tis.202112120226952023492202414,8 tis.20258,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 56,2 tis., 2022 60,1 tis., 2023 56,7 tis., 2024 533,9 tis., 2025 535,2 tis.202156,2 tis.202260,1 tis.202356,7 tis.2024533,9 tis.2025535,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 535,2 tis. € 8,0 tis. €
2024 533,9 tis. € 14,8 tis. €
2023 56,7 tis. € 492 €
2022 60,1 tis. € 695 €
2021 56,2 tis. € 121 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok244,0 tis. €
  • Zásoby12,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky126,3 tis. €
  • Finančné účty18,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov19,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky27,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky94,6 tis. €
  • Bankové úvery248,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZDRAV-TECH ZA, s. r. o. v konkurze?

ZDRAV-TECH ZA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZDRAV-TECH ZA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZDRAV-TECH ZA, s. r. o. tržby 535,2 tis. €.

Je firma ZDRAV-TECH ZA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZDRAV-TECH ZA, s. r. o. dosiahla zisk 8,0 tis. €.

Je ZDRAV-TECH ZA, s. r. o. platiteľom DPH?

ZDRAV-TECH ZA, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZDRAV-TECH ZA, s. r. o. sídli?

ZDRAV-TECH ZA, s. r. o. má sídlo na adrese Gen. M. R. Štefánika 367/84, Stará Turá, 916 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026