Zambala s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51655233
DIČ: 2120769002
IČ DPH: SK2120769002
Hodžovo námestie 1/a, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hodžovo námestie 1/a, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 19. 4. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 30. 7. 2018
Spisová značka: Sro/127817/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky maj… …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Zambala s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 42 % na 195,0 tis. € a tržby jej klesli o 72 % na 137,4 tis. €.

137,4 tis. €
Tržby
195,0 tis. €
Zisk
272,8 tis. €
Celkové výnosy
1,4 mil. €
Aktíva
1,3 mil. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť
71,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 314,3 tis., 2022 341,6 tis., 2023 450,6 tis., 2024 335,0 tis., 2025 195,0 tis.2021314,3 tis.2022341,6 tis.2023450,6 tis.2024335,0 tis.2025195,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 388,7 tis., 2022 496,2 tis., 2023 328,3 tis., 2024 496,5 tis., 2025 137,4 tis.2021388,7 tis.2022496,2 tis.2023328,3 tis.2024496,5 tis.2025137,4 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 545,3 tis., 2022 505,2 tis., 2023 563,3 tis., 2024 513,7 tis., 2025 272,8 tis.2021545,3 tis.2022505,2 tis.2023563,3 tis.2024513,7 tis.2025272,8 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 84,3 tis., 2022 93,6 tis., 2023 55,0 tis., 2024 94,0 tis., 2025 19,3 tis.202184,3 tis.202293,6 tis.202355,0 tis.202494,0 tis.202519,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 137,4 tis. € 195,0 tis. €
2024 496,5 tis. € 335,0 tis. €
2023 328,3 tis. € 450,6 tis. €
2022 496,2 tis. € 341,6 tis. €
2021 388,7 tis. € 314,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok64,7 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok874,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky392,4 tis. €
  • Finančné účty37,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie195,0 tis. €
  • Rezervy5,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky52 €
  • Krátkodobé záväzky14,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Zambala s. r. o. v konkurze?

Zambala s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Zambala s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Zambala s. r. o. tržby 137,4 tis. €.

Je firma Zambala s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Zambala s. r. o. dosiahla zisk 195,0 tis. €.

Je Zambala s. r. o. platiteľom DPH?

Zambala s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Zambala s. r. o. sídli?

Zambala s. r. o. má sídlo na adrese Hodžovo námestie 1/a, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026