TEN STAV s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51653656
DIČ: 2120765999
Haanova 46A, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Haanova 46A, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 23. 5. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/181719/B
Predmet podnikania (výber): Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba; Skladovanie a pomocné činnosti v doprave …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lukáš Tihelka od 12. 9. 2024
    konateľ
  • VICTUS PRAGA a.s. od 17. 9. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2023

Spoločnosť TEN STAV s.r.o. v roku 2023 zvýšila zisk o 23 % na 26,4 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 814,2 tis. €.

814,2 tis. €
Tržby
26,4 tis. €
Zisk
237,3 tis. €
Aktíva
76,1 tis. €
Vlastné imanie
68 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2019 −3,4 tis., 2020 11,8 tis., 2021 4,8 tis., 2022 21,4 tis., 2023 26,4 tis.2019−3,4 tis.202011,8 tis.20214,8 tis.202221,4 tis.202326,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2019 311,6 tis., 2020 331,2 tis., 2021 565,5 tis., 2022 909,1 tis., 2023 814,2 tis.2019311,6 tis.2020331,2 tis.2021565,5 tis.2022909,1 tis.2023814,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2023 814,2 tis. € 26,4 tis. €
2022 909,1 tis. € 21,4 tis. €
2021 565,5 tis. € 4,8 tis. €
2020 331,2 tis. € 11,8 tis. €
2019 311,6 tis. € -3,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2023

Pasíva

  • Vlastné imanie76,1 tis. €
  • Záväzky161,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TEN STAV s.r.o. v konkurze?

TEN STAV s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TEN STAV s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 mala TEN STAV s.r.o. tržby 814,2 tis. €.

Je firma TEN STAV s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 TEN STAV s.r.o. dosiahla zisk 26,4 tis. €.

Kde firma TEN STAV s.r.o. sídli?

TEN STAV s.r.o. má sídlo na adrese Haanova 46A, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026