NATAL SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51653231
DIČ: 2120748201
IČ DPH: SK2120748201
Hronská 3518/2, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hronská 3518/2, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.11
Dátum vzniku: 27. 4. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2018
Spisová značka: Sro/34190/S
Predmet podnikania (výber): Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne; Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zari…; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Monika Borošová od 30. 3. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NATAL SK, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 14 % na 16,5 tis. € a tržby jej klesli o 36 % na 381,9 tis. €.

381,9 tis. €
Tržby
16,5 tis. €
Zisk
385,8 tis. €
Celkové výnosy
124,9 tis. €
Aktíva
61,1 tis. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť
15,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,4 tis., 2022 1,7 tis., 2023 40,4 tis., 2024 14,4 tis., 2025 16,5 tis.2021−1,4 tis.20221,7 tis.202340,4 tis.202414,4 tis.202516,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 26,0 tis., 2022 178,5 tis., 2023 375,9 tis., 2024 596,8 tis., 2025 381,9 tis.202126,0 tis.2022178,5 tis.2023375,9 tis.2024596,8 tis.2025381,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 381,9 tis. € 16,5 tis. €
2024 596,8 tis. € 14,4 tis. €
2023 375,9 tis. € 40,4 tis. €
2022 178,5 tis. € 1,7 tis. €
2021 26,0 tis. € -1,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok107,1 tis. €
  • Zásoby1,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky13,6 tis. €
  • Finančné účty3,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy21,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov18,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie16,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky18,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky7,8 tis. €
  • Bankové úvery37,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NATAL SK, s.r.o. v konkurze?

NATAL SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NATAL SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NATAL SK, s.r.o. tržby 381,9 tis. €.

Je firma NATAL SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NATAL SK, s.r.o. dosiahla zisk 16,5 tis. €.

Je NATAL SK, s.r.o. platiteľom DPH?

NATAL SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NATAL SK, s.r.o. sídli?

NATAL SK, s.r.o. má sídlo na adrese Hronská 3518/2, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026