FAVIT s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51649594
DIČ: 2120729479
IČ DPH: SK2120729479
Olešná 512, Olešná

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Olešná 512, Olešná Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 6. 4. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2018
Spisová značka: Sro/69836/L
Predmet podnikania (výber): Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Stanislav Palarik od 14. 8. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FAVIT s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 107,7 tis. € a tržby jej narástli o 273 % na 774,7 tis. €.

774,7 tis. €
Tržby
107,7 tis. €
Zisk
813,9 tis. €
Celkové výnosy
410,5 tis. €
Aktíva
26,9 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť
17,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −214,3 tis., 2022 151,3 tis., 2023 −251,8 tis., 2024 7,7 tis., 2025 107,7 tis.2021−214,3 tis.2022151,3 tis.2023−251,8 tis.20247,7 tis.2025107,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 mil., 2022 539,4 tis., 2023 119,5 tis., 2024 207,9 tis., 2025 774,7 tis.20211,5 mil.2022539,4 tis.2023119,5 tis.2024207,9 tis.2025774,7 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 1,5 mil., 2022 539,4 tis., 2023 119,5 tis., 2024 207,9 tis., 2025 813,9 tis.20211,5 mil.2022539,4 tis.2023119,5 tis.2024207,9 tis.2025813,9 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 19,2 tis., 2023 0, 2024 960, 2025 3,8 tis.20210202219,2 tis.20230202496020253,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 774,7 tis. € 107,7 tis. €
2024 207,9 tis. € 7,7 tis. €
2023 119,5 tis. € -251,8 tis. €
2022 539,4 tis. € 151,3 tis. €
2021 1,5 mil. € -214,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok87,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky320,9 tis. €
  • Finančné účty1,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy47,2 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-133,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie107,7 tis. €
  • Rezervy1,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky28,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky269,3 tis. €
  • Bankové úvery84,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FAVIT s.r.o. v konkurze?

FAVIT s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FAVIT s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FAVIT s.r.o. tržby 774,7 tis. €.

Je firma FAVIT s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FAVIT s.r.o. dosiahla zisk 107,7 tis. €.

Je FAVIT s.r.o. platiteľom DPH?

FAVIT s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FAVIT s.r.o. sídli?

FAVIT s.r.o. má sídlo na adrese Olešná 512, Olešná, 023 52.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026