ESOS Sk s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51643766
DIČ: 2120743757
IČ DPH: SK2120743757
Osadná 2, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Osadná 2, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 14. 4. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 7. 2018
Spisová značka: Sro/127719/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Petr Lysák od 14. 4. 2018
    konateľ
  • ESOS Ostrava, s.r.o. od 20. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť ESOS Sk s.r.o. v roku 2024 znížila zisk o 19 % na 8,1 tis. € a tržby jej klesli o 32 % na 60,9 tis. €.

60,9 tis. €
Tržby
8,1 tis. €
Zisk
36,8 tis. €
Aktíva
28,7 tis. €
Vlastné imanie
22 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2019 70, 2020 14,0 tis., 2021 3,0 tis., 2023 10,0 tis., 2024 8,1 tis.201970202014,0 tis.20213,0 tis.202310,0 tis.20248,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2019 141,8 tis., 2020 106,5 tis., 2021 53,0 tis., 2023 89,3 tis., 2024 60,9 tis.2019141,8 tis.2020106,5 tis.202153,0 tis.202389,3 tis.202460,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 60,9 tis. € 8,1 tis. €
2023 89,3 tis. € 10,0 tis. €
2021 53,0 tis. € 3,0 tis. €
2020 106,5 tis. € 14,0 tis. €
2019 141,8 tis. € 70 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie28,7 tis. €
  • Záväzky8,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ESOS Sk s.r.o. v konkurze?

ESOS Sk s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ESOS Sk s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala ESOS Sk s.r.o. tržby 60,9 tis. €.

Je firma ESOS Sk s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 ESOS Sk s.r.o. dosiahla zisk 8,1 tis. €.

Je ESOS Sk s.r.o. platiteľom DPH?

ESOS Sk s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ESOS Sk s.r.o. sídli?

ESOS Sk s.r.o. má sídlo na adrese Osadná 2, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026