Lensly, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51642611
DIČ: 2120735826
IČ DPH: SK2120735826
Blumentálska 13, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Blumentálska 13, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 10. 4. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/127548/B
Predmet podnikania (výber): činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Mário Šlachtič od 25. 2. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lensly, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 149 % na 2,9 tis. € a tržby jej narástli o 17 % na 37,4 tis. €.

37,4 tis. €
Tržby
2,9 tis. €
Zisk
30,5 tis. €
Aktíva
26,3 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,0 tis., 2022 6,1 tis., 2023 −1,4 tis., 2024 1,2 tis., 2025 2,9 tis.20219,0 tis.20226,1 tis.2023−1,4 tis.20241,2 tis.20252,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 31,7 tis., 2022 35,1 tis., 2023 25,5 tis., 2024 32,0 tis., 2025 37,4 tis.202131,7 tis.202235,1 tis.202325,5 tis.202432,0 tis.202537,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 37,4 tis. € 2,9 tis. €
2024 32,0 tis. € 1,2 tis. €
2023 25,5 tis. € -1,4 tis. €
2022 35,1 tis. € 6,1 tis. €
2021 31,7 tis. € 9,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie26,3 tis. €
  • Záväzky4,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lensly, s. r. o. v konkurze?

Lensly, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lensly, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lensly, s. r. o. tržby 37,4 tis. €.

Je firma Lensly, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lensly, s. r. o. dosiahla zisk 2,9 tis. €.

Je Lensly, s. r. o. platiteľom DPH?

Lensly, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lensly, s. r. o. sídli?

Lensly, s. r. o. má sídlo na adrese Blumentálska 13, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026